Streaming wideo admin

Transmisje online, transmisje internetowe usługi:

Jakość Full HD

Oferujemy transmisje i nagrania w jakości Full HD, tj. rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Jest to powszechnie obowiązujący standard - kamery pracują w takiej rozdzielczości, a łącza internetowe zapewniają najczęściej przepustowość pozwalającą korzystać ze streamingu full HD. 

Najwyższa jakość dźwięku

Bardzo często najsłabszym ogniwem transmisji internetowej jest dźwięk - u nas jest inaczej! Zatrudniamy fachowców z wieloletnim doświadczeniem także przy realizacji eventów i konferencji. Dobre brzmienie to nasza codzienność - i nie jest związane z dodatkowym kosztem!

Streaming na wszystkie platformy

Wybór platformy streamingowej, to jeden z najważniejszych etapów planowania transmisji. W standardzie oferujemy transmisje przez YouTube oraz Facebook, a dla najbardziej wymagających klientów proponujemy platformy typowo biznesowe takie jak np. DaCast czy Livestream.

Streaming na wszystkie urządzenia

Dzięki najpopularniejszym i najlepszym platformom streamingowym, z których korzystamy każda transmisja online może być oglądana na komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie czy smartfonie. Streaming na urządzenia mobilne to już standard!! 

1-8 kamer

Począwszy od prostych jednokamerówek, oferujemy streaming dostosowany do Państwa potrzeb. Jedna kamera to statyczny obraz, służący raczej do archiwizacji niż ładnej realizacji. Ale już przy dwóch kamerach obraz, który trafia do internetu, jest znacznie ciekawszy! 

Oprawa graficzna

Oferujemy zarówno podstawową, jak i rozszerzoną oprawę multimedialną streamingu. Począwszy od zaślepek przed transmisją i podczas przerw, na animowanych belkach i innych elementach skończywszy - wszystko dostosowane do Państwa potrzeb.

Oświetlenie planu

Prosty reflektor na statywie, czy oprawa świetlna gali? Ponieważ zajmujemy się również oświetleniem, nie musicie Państwo wynajmować zewnętrznej firmy do oświetlenia planu - jeśli w miejscu, w którym jest konferencja, jest zbyt ciemno - chętnie pomożemy rozwiązać również ten problem.

Streaming w kilku językach

Streaming w wielu językach staje się coraz powszechniejszy - jeśli podczas konferencji zamówione jest tłumaczenie symultaniczne, możemy transmisję przeprowadzić w dwóch językach - w jednym przypadku do streamingu używając sygnału przetłumaczego. Jeśli tłumaczenia nie ma - chętnie je zapewnimy, ponieważ zajmujemy się również obsługą tłumaczeń symultanicznych.

Statystyki

Po każdej transmisji jak i w jej trakcie podajemy dane odnośnie oglądalności. Dane te dostarczane są bezpośrednio z platform streamingowych : lokalizacja, rozdzielczości, platforma mobilna czy stacjonarna, odtworzenia, transmisje równoległe i wiele innych. 

Rejestracja i postprodukcja

Oferujemy rejestrację materiału z transmisji w jakości emisyjnej i proxy. Na potrzeby klienta realizujemy postprodukcję podstawową (proste pocięcie materiału z kodowaniem do dowolnego formatu pliku) jak i postprodukcję pełną z opisami, efektami itp.

Łącze internetowe

W przypadku, gdy w danej lokalizacji nie ma dostępu do internetu, zapewniamy mobilne łączę o parametrach niezbędnych do przeprowadzenia transmisji online. Współpracujemy z profesjonalnymi firmami, które od lat dostarczają internet dla największych firm.

Chat i video call

Każdą transmisję wideo na żywo można rozszerzyć o możliwość zadawania pytań od widzów. Do tego służy funkcja chat (z moderowaniem). Pytania od publiczności są zbierane na bieżąco i wyświetlane prowadzącym na dodatkowym ekranie. Zapewniamy także funkcję wideo rozmowy,  często wykorzystywaną dla gościa, który nie mógł pojawić się na konferencji.

LIVESTREAMING - Oferta

Zapewniamy kompleksową obsługę transmisji online na terenie Warszawy i całej Polski, a także realizaujemy zlecnia za granicą.
Tworzymy zgrany zespół doświadczonych realizatorów wizji, realizatorów dźwięku, operatorów kamer i techników transmisji.
Specjalizujemy się głównie w szkoleniach online, wydarzeniach biznesowych i relacjach z wydarzeń okolicznościowych na całym świecie.